Кошик
607 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Remont-koles
+380 (67) 371-24-24

Електропроводка автомобіля: Мотаємо жили ізолентою

Електропроводка автомобіля: Мотаємо жили ізолентою

У сьогоднішній статті говоримо про електропроводку. І для початку трохи лікнепу. Автомобільна електроніка — об'єднання систем, які здатні виробляти і передавати електричну енергію, для її подальшого споживання. Варто підкреслити, що безперебійне електричне оснащення вашого автомобіля гарантує якісну роботу двигуна, трансмісії і підвіски, безпеку руху, і комфортні умови їзди. Часто для забезпечення якісної роботи електропроводки доводиться вдаватися до її заміни та подальшої прокладці. У цьому важливому процесі обов'язково використовують такий матеріал як ізоляційна стрічка.

Для ізоляції струмоведучих частин і з'єднань електрики автомобіля застосовуються різні типи ізолюючої стрічки. Ізолента забезпечує щільність і герметичність кордону з'єднань при проведенні електро:–монтажних, -технічних і -інженерних робіт у вашому транспортному засобі. Крім того, захищає від ураження електричним струмом при зіткненні, тобто забезпечує електробезпеку. Якщо на вашому авто встановлено газобалонне обладнання, тоді ізолента захистить трубопроводу у газобалонне обладнання від попадання всередину сміття.

Сучасний ринок пропонує ізоляційної стрічки таких типів:

 • з полівінілхлоридного пластику (ПВХ);
 • тканинні (ізоляційної стрічки хб).

У свою чергу, тканинні ізоляційної стрічки бувають лавсанові та тканинні з ворсом.

Для ізолювання систем автомобіля, проводять електричний струм, в основному, застосовується стрічка ПВХ. Ізоляційна стрічка має відмінні риси: високу механічну стійкість, кислотну і вологу стійкість, виступає чудовим діелектриком. Чорна ізоляційна стрічка додатково володіє стійкістю до ультрафіолетових променів. Так само даний продукт повсюдно використовується у побуті та промисловості.

Ізолента лавсанова виготовляється з тканини з поліефірними волокнами, з клейким шаром на основі натурального каучуку, передаючи изоленте такі властивості:

 • висока адгезія;
 • стійкість до руйнування;
 • не гниє;
 • не рветься;
 • знижує звук;
 • стійка до високих і низьких температур;
 • стійка до стирання і подряпин;
 • проста у використанні.

Інтернет магазин Remont-koles рекомендує застосовувати даний продукт для ізолювання, зв'язки і захисту кабелів. В тому числі, оберігає кабелі і конструктивні елементи від нагрівання, тобто область застосування — це вогнестійкі продукти. Підходить для застосування в інтер'єрі машини в процесі шумоізоляції.

Ми настійно звертаємо вашу увагу, що ізолента тканинна з ворсом або волохата ізолента не призначена для оголених «жив». Але також використовується в установці шумоізоляції транспортного засобу. В автомобілі його можна застосовувати для жгутовки проводів, обгортання дверних механізмом, як допомогу у боротьбі зі скрипом в салоні. Виступає штатної ізоляцією в більшості іномарок, наприклад VW, AUDI, BMW, PORSCHE.

Поради по правильному використанню ізоляційної стрічки:

І в кінці хотілося б поділитися досвідом у використанні описаних продуктів. Кожна поверхня потребує правильної підготовки перед застосуванням будь-якого типу ізоляційної стрічки:

 • Перед покриттям предмета стрічкою її слід очистити і осушити;
 • Для очищення поверхні не треба застосовувати матеріали, що залишають після себе ворсинки;
 • Рекомендується очищати від стійких забруднень 50% ізопропіловим спиртом. Не використовуйте побутові розчинники, щоб не погіршити адгезію;
 • Рекомендується обробити поверхню абразивом, особливо це стосується будь-яких матеріалів з ознаками корозії, для збільшення сили зчеплення. Після механічного очищення обов'язкова обробка ІПС;
 • Використання ізоляційної стрічки на силіконі або фторполимере неефективно.

Слідуйте нашим не хитрим радам, і дооснащення вашого автомобіля буде доступно не тільки фахівцям, але і особисто вам.

Повернення до списку

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner