Кошик
607 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Remont-koles
+380 (67) 371-24-24

Як обслуговувати шиномонтажні верстати

Як обслуговувати шиномонтажні верстати

Шиномонтажний верстат є складним пристроєм. У ньому присутні пневмопривід, електромеханічний привід, електропривод, гідравлічний привід і механізми. Верстати розраховані не на один рік експлуатації. Наприклад, розглянемо, частоту використання шиномонтажного стенду в самий завантажений сезон, коли шиномонтажні майстерні працюють по дванадцять-чотирнадцять годин або навіть цілодобово. Один шиномонтажний і один балансувальні верстати складають один шиномонтажний пост, на якому працює один спеціаліст. Обслуговування чотирьох коліс машини займає близько години, за дванадцять годин виходить 48 коліс.

Виробники шиномонтажного обладнання Remax приділяють особливу увагу його довговічності і надійності. Якість виготовлення і поводження з шиномонтажным обладнанням визначає його термін служби. Правильне обслуговування шиномонтажного стенду є запорукою його довговічності.

Обычно к оборудованию прилагаются инструкции по эксплуатации. Некоторые мероприятия необходимо проводить каждый день, какие-то раз в неделю и раз в месяц. Уборка рабочего места включает очистку поворотного стола, штоков цилиндров от пыли и грязи мягкими растворителями, так как их частицы выступают как абразив, который чрезмерно изнашивает движущиеся элементы. Накопление грязи в передвижных болтах, роликах для монтажной лапки и третьей руке приводит к повреждениям шиномонтажного станка. По окончанию рабочего дня рекомендуется отключать станок от воздушной магистрали. Один раз на тиждень перевіряють рівень масла в лубрикаторе, в гідравлічної і пневматичної системах, конденсат зливається з ємності вологовідділювача. Щомісяця необхідно змащувати рухомі частини механізму фіксації монтажної головки, напрямних роликів, рухомих лап.

При виявленні люфтів і зазорів у перерахованих вище механізми і елементах, відхилень у швидкості подачі масла через крапельницю необхідно проводити регулювання. У вантажних шиномонтажних верстатах щорічно повністю замінюють масло в гідравлічній системі.

Повернення до списку

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner