Кошик
611 відгуків
Remont-koles
+380 (67) 574-67-22

Що таке гайковерт: огляд, порівняння пневмогайковертов

Що таке гайковерт: огляд, порівняння пневмогайковертов

Не так давно на автосервісі і в будівництві при складанні деталей різьбових з'єднань (болтів, гвинтів, гайок і вентилів) застосовувалися ручні електричні або гайковерти. В даний час асортимент поповнився більш функціональним інструментом — ударним пневмогайковертом. Про них ми і будемо говорити в цій статті. Але виключно для загальної інформації ми представимо повну класифікацію гайковертів за типом живлення:

  • Акумуляторний Гайковерт. Нестаціонарність цього інструменту дозволяє використовувати його поза домом.
  • Електричний гайковерт. Має вбудований вентилятор, який охолоджує працюючий двигун.
  • Гідравлічний гайковерт. Цей тип гайковерта придатний для роботи з різьбовими з'єднаннями під високим тиском. Технічні особливості гідравлічних гайковертів роблять можливим монтаж деталей навіть під водою.
  • Пневматичний гайковерт. Працює на стислому повітрі, що надходить з компресора. Повернемося до пневматичним гайковертам.

На ринку України споживачам доступні пневмогайковерты таких країн-виробників:

  • Китай: застосовується на СТО з невеликим потоком машин і в гаражах;
  • Тайвань: для професійного використання, з великою завантаженістю.
  • Італія і Німеччина: для використання на СТО, які працюють у VIP-сегменті.

Популярність пневматичних гайковертів пояснюється наявністю в них певних особливостей. Відсутність двигуна полегшує вагу пристрою, тим самим попереджаючи фізичну втому під час роботи з ним. Наявність реверсу дозволяє майстру змінювати напрямок руху крутного моменту, щоб відкручувати або закручувати різьблення. Крім того, сучасні моделі пневмогайковертов розрізняються розташуванням ручкодержателя: зверху або збоку відносно корпусу, що робить їх зручними для більшості майстрів.

Для легкових і вантажних автомобілів використовуються різні пневмогайковерты. В даному випадку головною відмітною ознакою буде довжина шпинделя (носика). На вантажних автомобілях розмір закручується гайок ширше, ніж на легкових авто, тому потрібен потужний прилад з більш довгим носиком, у якого швидкість і крутний момент вище. Для легкових автомобілів підійдуть пневмогайковерты з діаметром посадкового отвори½,¼, 3/8, ¾ дюйма, а вантажівок — дюймові і півтора дюймові. В тому числі, більш потужні гайковерти застосовуються для роботи на СТО, шиномонтажних майстерень, діяльність яких стійко характеризуються великим обсягом роботи. Пневмогайковерты з більш низькими технічними характеристиками потужності будуть корисні при гаражних установках.

Викладена інформація про гайковертах допоможе вам зорієнтуватися в їх різноманітті і в разі необхідності покупки зробити правильний вибір. В кваліфікованих інтернет і оффлайн-магазинах консультаційну допомогу в підборі необхідного інструменту здійснюють досвідчені менеджери. Якщо ви прийняли рішення про купівлю пневмогайковерта – зателефонуйте в Ремонт-коліс, і ми обов'язково підберемо для вас пневмоінструмент під будь-які завдання і бюджет.

Повернення до списку

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner