Кошик
611 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Remont-koles
+380 (67) 574-67-22

Відкриваємо «Шиномонтаж»

Відкриваємо «Шиномонтаж»

Відкриваємо «Шиномонтаж»

Основна частка звернень автовласників до послуг шиномонтажних майстерень припадає на осінь, весну, в період сезонної зміни покришок. Однак, найчастіше, стан доріг змушує відвідувати фахівців шиномонтажу набагато частіше. В даний час ринок надання послуг шиномонтажу має величезну конкуренцію, що в свою чергу надає альтернативу вибору для клієнтів. Автовласники досить вимогливі до якості сервісу і, якщо вони незадоволені обслуговуванням або його вартістю, що «сарафанне» радіо зробить свою рекламу. Дуже часто клієнти воліють дрібні майстерні з психологічних причин. Серйозним фактором є те, що в таких майстернях клієнтам приділяється більше уваги, вони можуть бути присутніми при ремонті. Більшість незалежних майстернях працюють в суботу-неділю, тривалість робочого дня більше, ніж в офіційних автосервісах, а деякі - готові надати послуги з ремонту навіть вночі. Таких майстерень безліч, особливо спеціалізуються на окремих видах обслуговування.

Існує думка: шиноремонт – справа досить прибуткова і не вимагає великих витрат для його організації. Більшість власників майстерень йдуть найлегшим, а значить - дешевого шляху, обладнавши ділянку лише для монтажу шин, дрібного ремонту камер і безкамерних шин. Встановлено, що термін окупності простий шиномонтажної майстерні довше, ніж майстерні, обладнаної для всіх видів ремонту. Однак, перш, ніж купувати дороге обладнання, необхідно в першу чергу приділити особливу увагу підбору персоналу, так як навіть самі сучасні модернізовані верстати можуть стати лише купою металу в невмілих руках горе-майстрів. Тому, незважаючи на безліч майстерень, якісний ремонт шин здатні виконати всі.

Сучасні технології обслуговування коліс вимагають серйозних капіталовкладень. Успіху домагаються майстерні з хорошим обладнанням, з кваліфікованим персоналом і з різноманітністю послуг

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner