Кошик
607 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Remont-koles
+380 (67) 371-24-24

«Швидка допомога» при проколі колеса

«Швидка допомога» при проколі колеса

«Швидка допомога» при проколі колеса

Усунути прокол шини в далекій дорозі, не звертаючись в спеціалізовану майстерню можна за допомогою комплектів для оперативного ремонту безкамерних шин. Досвідчені автовласники знають, що з чужорідним тілом в протекторі безкамерної шини складно, але можливо подолати не одну сотню кілометрів. В першу очередьнеобходимо час від часу приводити внутрішній тиск в норму. Звичайно, при першому зручному випадку нужноотремонтироватьпроколв обладнаній майстерні. Не чекайте допомоги біля узбіччя, а дійте, попередньо припасяспециальныешнуры і якоря з набору для ремонту безкамерних шин. Отверстия, находящиеся в протекторной части шины и в боковине будут заделываться по-разному. Так как причина проколов отличается:острые травмирующие предметы прокалывают протекторную часть при качении колеса по дороге, а боковины страдают от умышленного нанесения вреда. Герметичность бескамерной шины легкового автомобиля восстанавливается с помощью двух типов материала.Кордированные шнуры отличаются материалом и длиной. «Якоря» похожи на резиновые жгуты с загнутыми в кольцо концами. Работают примерно одинаково — помещаются вправильно подготовленноеместо прокола, закрывая отверстие.

Як усунути прокол колеса на швидку руку

Послідовність дій така. Знайдіть місце проколу. На локалізацію отвори вкаже характерний шиплячий звук.Так само можна полити колесо водою або мильним розчином. У цьому випадку проступить надувшийся мильна бульбашка. Колесо знімати не доведеться – досить поддомкратитьмашину з потрібної сторони. Видаліть з місця проколу колючий предмет, відзначаючи під яким угломон увійшов в покришку. Саме під цим кутом і необхідно розробляти отвір і ще: розробляйте існуючий отвір, а не бурите нове поруч з ним.Предмет, який знаходиться в проколі уберитекусачками і пасатижами з тонкими губами, з нанесеною дрібною сіткою для більшої чіпкості. Старанно обробіть отвір, не шкодуючи покришку, чтобыпродетьв отвір якір або герметизуючий шнур. Нанесіть на інструмент спеціальний клей, який додається в наборі, і змажте зачиниваемые місця на всю глибину. Подготовительные работы окончены.Вставьте корд-шнур или «якорь» в ушко шила, смажьте обильно клеем-активатором и продвиньтедо появления хвостика длиной пять – семь миллиметров. Отклоните инструмент на небольшой угол, при этом внутри покрышки появится петелька, и извлеките шнур наружу. Остаток герметикаобрежьте вровень и накачайте колесо до необходимого давления. Помните, повреждение корда во время прокола чревато попаданием воды и началом коррозии металла, что грозит расслоением резины и металла и ослаблением этой области шины. Щоб уникнути негативних наслідків приділяйте відремонтованої покришці підвищену увагу.

Повернення до списку

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner