Кошик
607 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Remont-koles
+380 (67) 371-24-24

Як правильно зберігати шини для вашого автомобіля

Як правильно зберігати шини для вашого автомобіля

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ШИН

Кожен автовласник мінімум раз в рік зачеплений собі питання: як і де зберігати використані шини після «перевзування» до наступного сезону? Найбільш актуальним це питання буде для автомобілістів, у яких немає гаража, а зберігати вдома або в багажнику авто не завжди зручно. Слід звернути увагу, що і експлуатаційні характеристики покришок за зберігання у таких умовах не завжди можна зберегти.

Дана проблема досить таки легко вирішується в даний час. На сьогоднішній день існують пункти зберігання автопокришок, або як їх ще називають «шинних готелів», в ролі яких можуть виступати як СТО так і шиномонтажні майстерні. До таких «готелям» пред'являються особливі вимоги, дотримання цих вимог, що істотно збільшує термін служби експлуатованих покришок. Головні вимоги до «шинним готелям»: наявність приміщення закритого типу, щоб не допускалося проникнення прямих сонячних променів; відсутність нагрівальних приладів, які мають термодатчики, регулюють температуру коливання якої допустимі в межах від -30 до +30 0С а показники вологості становлять 50-80%. Складське приміщення має бути обладнане стелажами і палетами, мати рівну підлогу.

Головне правило оптимального зберігання – шини повинні зберігатися у вертикальному положенні, що виключає деформацію бортів і бічних стінок шин. Кожні 3 місяці шини необхідно повертати, міняючи при цьому зону опори. В одній стопці допускається зберігання шин тільки одного розміру. Особливу увагу в ході зберігання необхідно приділяти високошвидкісним покришкам, які мають герметичний шар, оскільки такий шар може руйнуватися і розтріскуватися при низьких температурах, що призводить до відмови в експлуатації. Існують і інші важливі правила зберігання покришок, які слід дотримуватися при розміщенні шин в «шинних готелях».

Категорически запрещается хранить покрышки вблизи с растворителями и химическими продуктами, которые могут негативно повлиять на свойства и качество резины. Необходимо размещать покрышки отдельно от изделий из металла, стекла, дерева, от предметов, которые в своей конструкции имеют острые детали и могут повредить шину. Важно избегать контакта с огнем и любыми предметами, способными произвести искру или электрический разряд, как пример, зарядные устройства. Хранение в штабеле допускается только для колес в сборке, шины которых накачены. При складском хранении необходимо исключить любые нагрузки, в том числе обеспечить отсутствие нагрузки сверху покрышек.

Ни в коем случае не производить обработку покрышек какими-либо химическими жидкостями, чтобы не испортить специальную резиновую смесь из которой состоит шина. Перед хранением шин, бывших в эксплуатации и пригодных для дальнейшего использования, необходимо провести тщательную очистку от загрязнений, полученных в ходе эксплуатации: удалить песок, грязь, следы масла, химические реагенты и т.д.

Пам'ятайте: витрати на правильне зберігання «взуття» вашого автомобіля незначні і доступні, а головне повністю співставні c вигодою і зручністю.

Повернення до списку

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner