Кошик
607 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Remont-koles
+380 (67) 371-24-24

«Шиномонтажне обладнання»

«Шиномонтажне обладнання»

«Шиномонтажне обладнання»

Шиномонтажне обладнання – обладнання, в якому завжди буде необхідність, в будь-який час року.

Професіонали чітко розділяють обладнання для шиномонтажу та витратні матеріали.

Шиномонтажні роботи містять розгорнутий спектр послуг, які потребують різноманітному обладнанні (балансування, редагування дисків, вулканізація та багато іншого).

Обладнання для здійснення шиномонтажних робіт:

1. Шиномонтажний верстат, який буває двох видів: напівавтоматичний і автоматичний. Шиномонтажна лапка опускається вручну або за допомогою пневматичного привода.

2. Балансувальний верстат зустрічається з сенсорним дисплеєм, з TFT дисплеєм, без дисплея.

3. При виборі вулканізаторів враховують обсяг робіт і завдання, які доведеться виконувати. Універсальний підлоговий вулканізатор підходить для великого обсягу робіт. За розмірами поділяються на настільні, ручні і підлогові. По функціональності - автоматичні і напівавтоматичні.

4. Компресор - обладнання, яке задовольнить потреби в стислому повітрі. Допомагає працювати шиномонтажному верстата, установки для виробництва азотної суміші, шліфувальним зачистным машинкам.

5. Вузькопрофільні стенди (так звані, дископравы) використовуються для правки залізних дисків. Безкамерними автомобільні покришки потребують дископравильном стенді.

6. Домкрати за принципом дії поділяються на пневматичні, рейкові, пневмогідравлічні, гвинтові, гідравлічні.

Купити шиномонтажне обладнання, що дозволяє виконати ремонт всіх поширених типів коліс не складно, потрібно лише звернути увагу на два важливих фактори - ціна та якість. Просто купити шиномонтажний верстат – недостатньо. Обладнання вимагає грамотної установки, щоб виконувати свої функції. Із зростанням попиту на послуги з вантажоперевезення і логістики вигідно придбати вантажний шиномонтажний верстат. Ціна шиномонтажного стенду буде залежати від країни, в якій обладнання випущено. Італійська або німецька шиномонтажний стенд буде довго і надійно служити. Ціна китайського шиномонтажного стенду бюджетніше, від європейських представників, тим не менш, якість буде цілком стерпне для використання в авторемонте. Щоб обладнання для шиномонтажу не розчарувало, зверніть увагу на такі показники:

- надійність,

- легкість ремонту,

- високий ресурс працездатності.

Автоматичний верстат практично не вимагає людських зусиль, характеризується високою швидкістю маніпуляцій над одним колесом. Завантажений ділянку коштувати укомплектувати автоматичним шиномонтажным верстатом та балансувальним стендом.

Не менш значущим придбанням є балансувальний стенд. Відомо чимало видів балансувальних верстатів: з ручними приводами, гальмами і введенням даних, а також балансувальні стенди для діагностичних робіт, в яких процеси автоматизовані.

З допомогою балансувального стенду для балансування коліс, на машинах визначається ступінь і місце неврівноваженості коліс, і усуваються несправності. Основа стенду - високоточний вал, з якого знімаються коливання.

Купити якісний балансувальний верстат на Україні можна, якщо знати повсюдно вимоги, що пред'являються до балансувальним верстатів це: можливість балансування як сталевих, так і литих дисків, точність балансування не більше 1г.

Повернення до списку

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner