Кошик
51 відгук
Remont-koles
+380 (67) 574-67-22

Домкрати гідравлічні подкатниє, механічні

Домкрат гідравлічний купити

Здавна прийнято вважати, що в багажнику кожного автомобіліста повинен знаходитися набір необхідних інструментів: ключі для зняття акумулятора, свічок, коліс, а також трос, насос і домкрат. Без підйомника неможливо змінити пробите колесо, відремонтувати пошкоджену підвіску на дорозі. З іншого боку, ефективність, комфорт роботи автомобільної майстерні часто залежить від хорошого підйомного пристрою.

За типом, конструкції, призначенню підйомники для автомобілів бувають наступних видів:

  1. Механічні моделі, які приводяться в дію фізичними зусиллями людини за допомогою рейкових, гвинтових, ромбічних механізмів.
  2. Гідравлічні пляшкові прилади, що функціонують за рахунок тиску робочої рідини. Вони вимагають мінімальних витрат сил людини.
  3. Подкатниє автомобільні підйомники відрізняються від інших більшою площею опори і підвищеною стійкістю. Ці характеристики стають основою збільшення вантажопідйомності, висоти підйому.
  4. Пневматичні пристрої, що діють за рахунок стисненого повітря.

Перед придбанням даного агрегату важливо визначитися з його призначенням. Пляшкові моделі з гідравлікою поряд з механічними підйомними пристроями стануть незамінними в дорозі, але для професіоналів більше підійдуть подкатниє гідравлічні підйомники.

Особливості гідравлічного подкатного домкрата

Підйомні пристрої з транспортувальні колеса називають підкатними. Їх легко переміщати по всій площі закритих гаражів, заводити під днище будь-якого автомобіля. Головними достоїнствами гідравлічних домкратів такої конструкції є простота експлуатації, мобільність, швидкість підняття важких вантажів. Вони можуть піднімати вагу від 2 до 50 тонн на висоту до 500 мм. На сайті remont-koles.com.ua можна вибрати домкрат гідравлічний, ціна якого залежить від його призначення. Побутові моделі призначені для щадних умов експлуатації і виготовляються із заліза. Професійні витяги з алюмінію відмінно працюють усередині СТО, шиномонтажних майстерень з великим навантаженням, обслуговуючи велику кількість автомобілів.

Домкрат гідравлічний подкатный купити в Україні краще всього через інтернет. Наша компанія пропонує великий вибір якісної продукції відомих виробників з швидкою доставкою та гарантією.

Купити домкрат гідравлічний

Наш интернет магазин располагает большим ассортиментом автомобильных подъемных устройств для профессионального и бытового использования. Домкрат гидравлический купить у нас можно всегда, опираясь на профессиональную консультацию специалистов. Менеджеры с большим практическим опытом на сайте remont-koles.com.ua помогут подобрать нужную модель в соответствии с запросами, потребностями каждого клиента, оформить заказ, купить домкрат подкатный по низкой цене. Мы предлагаем товар высокого качества с гарантией от производителей, который будет надежным помощником внутри любой мастерской. Ми цінуємо зручність і комфорт кожного клієнта, тому гідравлічний домкрат купити у нас легко, не покидаючи затишного домашнього крісла. Про доставку, гарантії, вигідною ціною подбає наша компанія.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner